Kodėl mes

UAB „Green Power LT“ įsteigta 2010 m. Įmonės steigėjas – tarptautinė korporacija „NT Service“, veikianti nuo 1991 m. „Green Power LT“ specializuojasi rezervinio elektros maitinimo srityje (nepertraukiamo maitinimo šaltiniai UPS bei elektros generatoriai). 

OFICIALŪS ATSTOVAI

“Green Power LT” yra vokiečių kompanijos „R.I.D.“ GmbH (www.rid-international.de) oficialus atstovas Baltijos šalyse. Ši įmonė gamina itin patikimus ir pripažintus visame pasaulyje dyzelinius, benzininius, stacionarius ir nešiojamus elektros generatorius, kurių galingumas nuo 2 iki 1500 kVA.

„Green Power LT“ taip pat atstovauja Izraelio nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) gamintoją „Gamatronic“ (oficialus atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse). Šios įmonės produkcija pasižymi išskirtinai pažangiomis techninėmis charakteristikomis, moduline struktūra, galingumu, kompaktiškumu ir lengvumu. „Gamatronic“ tiekia nenutrūkstamos elektros energijos šaltinius į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

FINANSAVIMO SĄLYGOS

Esame lankstūs savo klientų atžvilgiu – išklausome jūsų poreikius ir randame tinkamiausią sprendimą. Galimi mokėjimo atidėjimai, avanso dydis dažniausiai būna tik minimalus.

SAVO SRITIES EKSPERTAI

  • Turime visus būtinus sertifikatus vykdyti sėkmingą veiklą
  • Profesionalūs atestuoti darbuotojai
  • Atlikta jau daugiau kaip 100 sėkmingų projektų visoje Lietuvoje ir kitose šalyse (Ukraina, Kazakstanas, Tadžikistanas, Latvija).

KOMANDA

Nuolat investuojame į savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimą; įmonėje dirbantys inžinieriai turi daugiau nei 10-ies metų patirtį nenutrūkstamos elektros energijos produktų srityje. Periodiškai vykstame į pagrindinių tiekėjų organizuojamus mokymus, tad savo klientams galime pasiūlyti naujausias rinkoje esančias technologijas.

MOKYMAI

Tikime, kad sėkmingas pardavimas nesibaigia pasirašius sutartį ir išlydėjus klientą. Mokymai, produkto savybių pristatymas, veikimo principo paaiškinimas ir kitas informacinis palaikymas yra mūsų įmonės stiprioji pusė. Visuomet stengiamės, kad įsigiję prekę pas mus žinotumėte atsakymus į visus su ja susijusius klausimus.